Vitrína LI5

Vitrína z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní... více informací »
Vitrína  LI5
7 234 Kč
Více informací »
Vitrína z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní...

Vitrína z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní vzhled. Produkty této kolekce se hodí do moderního interiéru a lze je použít při zařizování obývacích pokojů, jídelen či ložnic. Snadné otevírání dvířek a zásuvek zajišťují atypické úchytky, které nenarušují jejich vzhled. Vitrína má 3 plná dvířka a dvířka s prosklením. Čela dvířek jsou v bílém lesku. LED osvětlení není součástí vitríny, lze jej doobjednat (viz související zboží). Dodáváno v demontu. Vitrína je součástí kolekce Lionel.

Barva bílá
Dekor vysoký lesk-dub sonoma truflový Kvalitní a levný produkt Vitrína LI5 máte možnost nakoupit prostě u nás zařazený v rubrice vitríny. Nyní získáte nové produkty z naší rubriky jednoduše online. To ale není vše, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje skvělé produkty. Přesvědčte se.

Tento skvělý kus Vitrína LI5 od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte nyní levně. Akční cena 7 234 Kč.