Vitrína LIMA W-1,

Moderní vitrínu LIMA W-1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Vitrína má prosklená dvířka a 2... více informací »
Vitrína LIMA W-1
4 221 Kč
Více informací »
Moderní vitrínu LIMA W-1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Vitrína má prosklená dvířka a 2...

Moderní vitrínu LIMA W-1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Vitrína má prosklená dvířka a 2 zásuvky. Vnitřní prostor za dvířky je rozdělený do 4 úložných prostorů oddělených 3 policemi. Dodáváme v demontu v dezénu dub sonoma. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty.

Materiál Lamino-Sklo
Dekor dub sonoma
Kvalitní a oblíbený produkt Vitrína LIMA W-1, máte možnost nakoupit rovněž tady u nás ve známé sekci vitríny! Mrkněte na ještě jiné zboží z této kategorie na pár kliknutí! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce více kvalitních produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Vitrína LIMA W-1, od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady a teď právě se slevou. Akční cena 4 221 Kč.