Vitrína LOFT 1W1S

Vysokou vitrínu LOFT 1W1S nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový... více informací »
Vitrína LOFT 1W1S
5 131 Kč
Více informací »
Vysokou vitrínu LOFT 1W1S nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový...

Vysokou vitrínu LOFT 1W1S nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový vzhled. Úložné prostory naleznete v praktické zásuvce a ve 3 policích za prosklenými dvířky. Pokud se ve svém interiéru soustředíte na individualitu a silný charakter – Loft 2 je kolekce právě pro vás. Dodáváme v demontu. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové, nožky foliované 38×38 mm. Korpusy, čela dvířek a zásuvek jsou z lamina o síle 16mm. Hrany nábytku chrání ABSpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Materiál Lamino-Sklo
Výška 192,5
Výjimečný a žádaný výrobek můžete dostat nyní tu na stránkách v populární kategorii vitríny! Nyní můžete koupit oblíbené výrobky ze zmíněné sekce za báječnou cenu! To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další kvalitní produkty značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vyrábí kvalitní výrobky.

Ve slevě kus Vitrína LOFT 1W1S od top výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít zde nyní za akční cenu. Teď za akční cenu 5 131 Kč.