Vitrína NA6

Vitrína Naomi NA6 je vyrobená z lamina. Korpus je v dezénu ořech, zdobené pruhy v dezénu wenge. Vitrína má plná dvířka a... více informací »
Vitrína  NA6
7 053 Kč
Více informací »
Vitrína Naomi NA6 je vyrobená z lamina. Korpus je v dezénu ořech, zdobené pruhy v dezénu wenge. Vitrína má plná dvířka a...

Vitrína Naomi NA6 je vyrobená z lamina. Korpus je v dezénu ořech, zdobené pruhy v dezénu wenge. Vitrína má plná dvířka a dvířka s prosklením. LED osvětlení není součástí vitríny, lze jej doobjednat (viz související zboží). Vitrína má dřevěné nožky s pochromovanou vložkou, dvířka jsou opatřena kovovými úchytkami. Při montáži je možné zvolit otevírání dvířek na levou nebo pravou stranu. Nábytek kolekce Naomi se pyšní luxusním vzhledem a doporučujeme ji do moderního i klasického interiéru. Dodáváme v demontu.

Kolekce Naomi
Dekor ořech
Hodně žádaný produkt Vitrína NA6 můžete nakoupit rovnou na našich stránkách v oblíbené sekci vitríny. Připravili jsme akční produkty z této oblíbené rubriky za výhodné peníze! V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. prodává top zboží. Nakupujte výhoděn u nás.

Exkluzivní produkt Vitrína NA6 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady se slevou! Právě lze objednat jen za 7 053 Kč.