Vitrína Provence W1S,

Vitrína Provence W1S v zeleném dezénu disponuje zásuvkou a prosklenými dveřmi, uvnitř s policemi a vyrábíme ji z kvalitního... více informací »
Vitrína Provence W1S
4 977 Kč
Více informací »
Vitrína Provence W1S v zeleném dezénu disponuje zásuvkou a prosklenými dveřmi, uvnitř s policemi a vyrábíme ji z kvalitního...

Vitrína Provence W1S v zeleném dezénu disponuje zásuvkou a prosklenými dveřmi, uvnitř s policemi a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm, dveře a čelo zásuvky z MDF o síle 18 mm. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Dodáváme v demontu. Vysoká vitrína z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Vitrína W1S je jedním z prvků kolekce Provence v zelené barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou variantou kolekce Provence.

Vnitřní vybavení Se zásuvkami-S policemi
Styl Provence-Venkovský
Akční kousek Vitrína Provence W1S, je k dispozici také tady na našem webu ve známé kategorii vitríny! Nyní můžete najít unikátní výrobky z této sekce za outletovou cenu! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na více skvělých kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Vitrína Provence W1S, od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě se slevou! V akci od 4 977 Kč.