Vitrína TORINO 1D1W levá

Vitrínu TORINO 1D1W nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Částečně prosklená vitrína s otevírám vlevo nabízí prostor v... více informací »
Vitrína TORINO 1D1W levá
6 141 Kč
Více informací »
Vitrínu TORINO 1D1W nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Částečně prosklená vitrína s otevírám vlevo nabízí prostor v...

Vitrínu TORINO 1D1W nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Částečně prosklená vitrína s otevírám vlevo nabízí prostor v policích za 2 dvířky. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Kombinace dřeva s bílou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Torino bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Charakteristickým rysem tohoto nábytku je jeho asymetrie a bezúchytkový systém dvířek. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovysuvné. Čela a dvířka jsou z MDF v lesklé bílé folii. Korpus nábytku je z lamina. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Materiál Lamino
Výška 200
Hodně žádaný výrobek máte možnost koupit bezprostředně tady na našem webu v oblíbené rubrice vitríny. Vyberte si kvalitní produkty z této známé kategorie v bezva akci. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vás obohatí o top zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Vitrína TORINO 1D1W levá od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete na našich stránkách teď ve slevě! Právě teď jen za 6 141 Kč.