Vitrína TS4 – levá

Elegantní vitrína vyrobená z lamina je součástí kolekce Tes. Korpus vitríny má sílu 28 mm. V rámci volitelných variant lze... více informací »
Vitrína  TS4 - levá
8 656 Kč
Více informací »
Elegantní vitrína vyrobená z lamina je součástí kolekce Tes. Korpus vitríny má sílu 28 mm. V rámci volitelných variant lze...

Elegantní vitrína vyrobená z lamina je součástí kolekce Tes. Korpus vitríny má sílu 28 mm. V rámci volitelných variant lze zvolit dezén lamina. Vitrína má dvířka s prosklením, plná dvířka a praktickou zásuvku. Zásuvka a dvířka jsou vyrobena z MDF o síle 16 mm. Vitrína s otevíráním dvířek na levou stranu má hrany ABS. Uvnitř vitríny jsou skleněné police. Tuto kolekci snoubí elegance a moderní provedení. Nábytek lze využít při zařizování obývacích pokojů nebo jídelen v moderním stylu. Eleganci celé kolekce Tes podtrhuje dotykový bezúchytkový systém otevírání dvířek a zásuvek Push to open. Vitrína je dodávána včetně LED osvětlení. Dodáváme v demontu. Vitrína je součástí kolekce Tes.

Kolekce Tes
Materiál MDF-Lamino-Sklo Super výrobek Vitrína TS4 – levá seženete taky tady na webu umístěný v sekci vitríny. Nyní si můžete pořídit další produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu. Tato značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Ve slevě tento výrobek Vitrína TS4 - levá od značky FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách teď právě se slevou. Akční ceny od 8 656 Kč.