Vitrína W1S

Vysoká vitrína z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte... více informací »
Vitrína  W1S
4 352 Kč
Více informací »
Vysoká vitrína z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte...

Vysoká vitrína z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Vitrína disponuje zásuvkou a prosklenými dveřmi, uvnitř s policemi a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm, dveře a čelo zásuvky z MDF o síle 18 mm. Dodáváme v demontu. Vitrína W1S je jedním z prvků kolekce Provence. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo jídelnu přesně dle vašich představ.

Dekor dub lefkas-borovice andersen
Kolekce ProvenceUnikátní a oblíbený kus Vitrína W1S máte možnost pořídit právě nyní tu na webu v kategorii šatní skříně! Nyní můžete získat kvalitní kusy ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu! Výrobce FORLIVING s.r.o. poskytuje kvalitní produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Unikátní a žádaný kus Vitrína W1S od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete získat u nás právě opravdu levně! Akční cena od 4 352 Kč.