Vitrína W2S

Vitrína Brillo disponuje 2 zásuvkami, a 3 lamino policemi. Součástí vitríny není LED osvětlení. Korpus vitríny je v bílé... více informací »
Vitrína  W2S
Vitrína Brillo disponuje 2 zásuvkami, a 3 lamino policemi. Součástí vitríny není LED osvětlení. Korpus vitríny je v bílé...

Vitrína Brillo disponuje 2 zásuvkami, a 3 lamino policemi. Součástí vitríny není LED osvětlení. Korpus vitríny je v bílé barvě, dvířka v šedém laku. Nestárnoucí kombinace provedení s lakovanými dvířky se hodí do moderních i tradičních pokojů. Dodáváme v demontu. Kolekce nábytku Brillo snoubí moderní design s praktickým využitím nábytku v domácnosti. Design je inspirovaný Skandinávií, dřevěné nožky s dřevěnými úchytkami vnáší do kolekce nádech retro stylu, který slaví velký návrat. Prohlédněte si i další části systému Brillo a vybavte si obývací pokoj podle svých představ.

Barva bílá-šedá
Kolekce Brillo Kvalitní a žádaný produkt máte možnost sehnat mimo jiné tu na našich stránkách v kategorii vitríny. Nyní získáte oblíbené kousky z naší kategorie za nejnižší cenu. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. má na skladě špičkový sortiment. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Vitrína W2S originál od výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte právě teď skutečně výhodně. Akční cena již od 7 035 Kč.