Vitrína WOOD 1D1W

Šatní skříň WOOD 4D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Úložný prostor naleznete v policích za 4... více informací »
Vitrína WOOD 1D1W
5 153 Kč
Více informací »
Šatní skříň WOOD 4D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Úložný prostor naleznete v policích za 4...

Šatní skříň WOOD 4D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Úložný prostor naleznete v policích za 4 dvířky. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Wood bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Kombinace dřeva s černou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výška 195,5
Hloubka 44 Diskontní produkt můžete pořídit teď na našem webu v oblíbené sekci vitríny! Nyní můžete najít ještě další kousky ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout skvělé zboží

Výjimečný a žádaný kus Vitrína WOOD 1D1W od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte tady nyní skutečně výhodně. Cena již od 5 153 Kč.