Výklopný rošt Trioflex Kombi P pravý x cm

Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 90x200 cm s pravým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým... více informací »
Výklopný rošt Trioflex Kombi P pravý x cm
Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 90x200 cm s pravým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým...

Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 90×200 cm s pravým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým provedením i ty nejnáročnější spáče. Postelový rošt s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. Nosnost 130 kg. Dokonale přizpůsobivý rošt s vysokým počtem úzkých lamel zajistí velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na ploše lůžka. Rošt disponuje celkem 42 lamelami, dokáže tak velmi dobře spolupracovat s matrací a rovnoměrně roznášet váhu těla. Čím více lamel rošt má, tím je lůžko pružnější a vlastnosti matrace lépe vyniknou. Trio kapsy dvojí tuhosti člení plochu lůžka do 7 anatomických zón – každá část těla je tak individuálně podpořena. Posuvné objímky jsou rozloženy na větší ploše roštu, tím lépe vyhovují individuálním nárokům na zpevnění v bederní oblasti. Ramenní kolébka pomáhá zmírnit otlačení a bolesti ramen při spánku na boku. Celý povrch roštu je opatřen fólií, která zajišťuje snadnou údržbu, snižuje riziko vzniku bakterií a plísní a chrání matraci před zatrháváním potahu.

Typ roštu Lamelový
Šířka 90 Unikátní výrobek lze získat lehce tady na stránkách v sekci rošty k matracím! Vyhledejte si ještě podobné kousky z této populární kategorie za super cenu. Významná značka FORLIVING s.r.o. vás obohatí o kvalitní produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Výklopný rošt Trioflex Kombi P pravý x cm originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat na našich stránkách nyní opravdu levně. Akční cena již od 9 702 Kč.