Vysoká koupelnová skříňka GALENA SI14,

Vysoká skříňka Si14 české výroby v designu koupelnové kolekce Galena. Koupelnovou skříňku se 2 plnými dvířky a otevřenou... více informací »
Vysoká koupelnová skříňka GALENA SI14
2 190 Kč
Více informací »
Vysoká skříňka Si14 české výroby v designu koupelnové kolekce Galena. Koupelnovou skříňku se 2 plnými dvířky a otevřenou...

Vysoká skříňka Si14 české výroby v designu koupelnové kolekce Galena. Koupelnovou skříňku se 2 plnými dvířky a otevřenou policí z lamina nabízíme v bílém provedení. Sestavte si sněhobílou koupelnu dle vašich představ a potřeb společně s dalšími prvky této moderní sektorové kolekce Galena (viz související produkty). Rozměry: – šířka 30 cm – hloubka 30 cm – výška 179,6 cm

Barva bílá
Materiál Lamino Výjimečný produkt Vysoká koupelnová skříňka GALENA SI14, je k získání snadno tady u nás v oblíbené sekci koupelnový nábytek. Nyní najdete ještě podobné kusy z této rubriky za nejnižší cenu. To není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Vysoká koupelnová skříňka GALENA SI14, od výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete u nás právě opravdu výhodně! Akční ceny již od 2 190 Kč.