Vysoká skříňka Anter, tmavě šedá /

Vysoká skříňka Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnová skříňka je vybavena 2 plnými dvířky, otevřenou... více informací »
Vysoká skříňka Anter
5 890 Kč
Více informací »
Vysoká skříňka Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnová skříňka je vybavena 2 plnými dvířky, otevřenou...

Vysoká skříňka Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnová skříňka je vybavena 2 plnými dvířky, otevřenou policí a 1 zásuvkou. Pro pohodlné otevírání jsou dvířka i zásuvka opatřena zdobnou úchytkou. Uvnitř skříňky naleznete prostor rozdělený policí na dvě části, které vám poskytnou dostatek úložného pro vše potřebné. Vybavte si koupelnu dle vašich představ a potřeb společně s dalšími prvky této elegantní sektorové kolekce Anter(viz související produkty). Dodáváme v demontu. Vlastnosti: materiál DTD laminovaná dezén tmavě šedá / dub šířka 41 cm hloubka 32 cm výška 191 cm

Materiál Lamino
Dekor dub
Tento vynikající kousek Vysoká skříňka Anter, tmavě můžete nakoupit rovnou tu na stránkách ve známé rubrice koupelnový nábytek! Získejte ještě podobné produkty z naší rubriky ve slevě! Populární výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává prvotřídní produkty Udělejte radost sami sobě!

Tento velmi oblíbený výrobek Vysoká skříňka Anter, tmavě šedá / od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat u nás levně! Akční ceny již od 5 890 Kč.