Vysoká skříňka ATENE TYP 1,

Vysoká koupelnová skříňka Atene Typ1 z bílého MDF s otevřenými policemi a policemi za praktickými dvířky. Sestavte si... více informací »
Vysoká skříňka ATENE TYP 1
2 190 Kč
Více informací »
Vysoká koupelnová skříňka Atene Typ1 z bílého MDF s otevřenými policemi a policemi za praktickými dvířky. Sestavte si...

Vysoká koupelnová skříňka Atene Typ1 z bílého MDF s otevřenými policemi a policemi za praktickými dvířky. Sestavte si sněhobílou koupelnu dle vašich představ a potřeb společně s dalšími prvky této moderní koupelnové kolekce Atene (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 30 cm – hloubka 24 cm – výška 172 cm

Barva bílá
Bezpečnostní pojistka 12.50 Povedený produkt jde koupit ještě tady na našem webu v populární sekci koupelnový nábytek. Připravili jsme ostatní produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a oblíbený produkt Vysoká skříňka ATENE TYP 1, od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít tady nyní za výhodnou cenu! Nabídky od 2 190 Kč.