Vysoká vitrína 1D1W

Vysokou vitrínu Yolk 1D1W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 dvířka,... více informací »
Vysoká vitrína  1D1W
5 402 Kč
Více informací »
Vysokou vitrínu Yolk 1D1W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 dvířka,...

Vysokou vitrínu Yolk 1D1W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 dvířka, uvnitř 2 skleněné a 2 dřevěné police. Vnitřní vybavení uvidíte podrobněji v montážním návodu. Doporučujeme přiobjednat LED osvětlení (viz varianty produktu). Přední čela dvířek jsou z bílé foliované MDF ve vysokém lesku, stříbrné nožky z plastu. Dodáváme v demontu. Doporučujeme shlédnutí celé bezúchytkové kolekce Yolk, se kterou vsadíte na jistotu. Nábytek bude dokonale ladit s jakoukoli barvou stěn a přinese vám tak do vašich domovů harmonii, lehkost a eleganci. Jednotlivé prvky bílé kolekce můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, ale i jídelně.

Materiál Lamino-Foliovaná MDF-Sklo
Výška 190Tento designový produkt dostanete pohodlně tu na našem webu v oblíbené sekci vitríny. Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z této známé sekce za super cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Vysoká vitrína 1D1W od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte zde opravdu levně! Nyní pořídíte jen za 5 402 Kč.