Vysoká vitrína 1D1W1S, vintage

Vysoká vitrína Magellan s horní deskou z lamina o síle 32 mm. Vitrínu se zásuvkou, plnými a prosklenými dvířky nabízíme v... více informací »
Vysoká vitrína  1D1W1S
Vysoká vitrína Magellan s horní deskou z lamina o síle 32 mm. Vitrínu se zásuvkou, plnými a prosklenými dvířky nabízíme v...

Vysoká vitrína Magellan s horní deskou z lamina o síle 32 mm. Vitrínu se zásuvkou, plnými a prosklenými dvířky nabízíme v dezénu borovice vintage. Na bočnicích korpusů (32 mm) je ozdobná lišta (20 mm) s kovovými dekoračními prvky. Dvířka a čela zásuvky (20 mm). Úchytky jsou kovové, pojezdy zásuvky kuličkové, plnovýsuvné. Doporučujeme zakoupení dalších prvků z kolekce Magellan, se kterou budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů (viz související produkty).

Materiál Lamino
Výška 203 Tento výjimečný produkt Vysoká vitrína 1D1W1S, jde získat bezprostředně tu na webu v rubrice vitríny! Nyní si můžete vybrat podobné produkty ze zmíněné rubriky za super cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává špičkový sortiment.

Výjimečný a žádaný výrobek Vysoká vitrína 1D1W1S, vintage od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte teď levně! Nyní pořídíte jen za 6 241 Kč.