Vysoká vitrína PR6

Vysokou vitrínu Prisco PR6 s plnými a prosklenými dvířky nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Dvířka se... více informací »
Vysoká vitrína  PR6
6 167 Kč
Více informací »
Vysokou vitrínu Prisco PR6 s plnými a prosklenými dvířky nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Dvířka se...

Vysokou vitrínu Prisco PR6 s plnými a prosklenými dvířky nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Dvířka se otevírají pouze vlevo. Korpusy nábytku Prisco mají sílu lamina 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm. Vršky korpusu vyrobeny z lamina o síle 22 mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky jsou plastové bez možnosti regulace, úchyty frézované a sklo na předních plochách tvrzené. Dodáváme v demontu. Prohlédněte si celou kolekci Prisco, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku či jídelně.

Materiál Lamino-Foliovaná MDF
Výška 192 Tento velmi žádaný produkt Vysoká vitrína PR6 jde nakoupit bezprostředně u nás zařazený v rubrice příborníky! Nyní najdete zcela nové produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout velmi kvalitní produkty.

Neodolatelný produkt Vysoká vitrína PR6 originál od značky FORLIVING s.r.o. je k získání v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu. Akční ceny od 6 167 Kč.