Zaoblené LED zrcadlo do koupelny

Koupelnové zrcadlo s LED osvětlením po celém obvodu. Zrcadlo o rozměru 65x80 cm má zaoblené rohy. Konstrukce z hliníkového rámu... více informací »
Zaoblené LED zrcadlo do koupelny
5 856 Kč
Více informací »
Koupelnové zrcadlo s LED osvětlením po celém obvodu. Zrcadlo o rozměru 65x80 cm má zaoblené rohy. Konstrukce z hliníkového rámu...

Koupelnové zrcadlo s LED osvětlením po celém obvodu. Zrcadlo o rozměru 65×80 cm má zaoblené rohy. Konstrukce z hliníkového rámu 45 mm, tloušťka zrcadloviny 5 mm. Zrcadlo můžete zavěsit horizontálně i vertikálně. Světelné diody LED ušetří až 85% energie ve srovnání s běžnými žárovkami, vydrží mnohonásobně déle a neobsahují rtuť. Technologie LED vám domů přinese úplně nové světlo, ušetříte za elektřinu a pomůžete přírodě. Koupelnová LED zrcadla se vyznačují zejména výbornou svítivostí. Zrcadlo je navrženo zejména pro moderní koupelnové interiéry, a proto zvoleným barevným podáním světla je „cool white”, poskytující výrazné bílé osvětlení. Připojení 220-240V. Ochrana IP 44. Lumen 3240, spotřeba-výkon 26W, teplota chromatičnosti 6000k-6500k. Zapojení do el. rozvodu a zapínání přes vypínač světel v místnosti. Dodáváme bez vypínače.

Rozměry (cm) 75 x 8 x 89cm
Hmotnost 12,5 kgČasto hledaný produkt Zaoblené LED zrcadlo do máte možnost koupit prostě tady na webu v populární sekci koupelnová zrcadla! Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty z naší kategorie za rozumné peníze! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Zaoblené LED zrcadlo do koupelny od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. najdete u nás nyní levně! Teď za akční cenu 5 856 Kč.