Závěsná skříňka Mamba, -bílý pololesk

Moderní a prostorná skříňka, která vyniká svým jedinečným zpracováním i zajímavým designem. Je vyrobena z 16 mm silného LTD... více informací »
Závěsná skříňka Mamba
4 831 Kč
Více informací »
Moderní a prostorná skříňka, která vyniká svým jedinečným zpracováním i zajímavým designem. Je vyrobena z 16 mm silného LTD...

Moderní a prostorná skříňka, která vyniká svým jedinečným zpracováním i zajímavým designem. Je vyrobena z 16 mm silného LTD v trendy dezénu dub/ bílý pololesk. Skříňku můžete zakoupit i v již sestaveném setu obývací stěny MAMBA. Dodáváme v demontu.

Barva bílá
Dekor dub Kvalitní a levný produkt Závěsná skříňka Mamba, -bílý pololesk jde nakoupit bez obtíží tu zařazený v sekci vitríny. Pořiďte si kvalitní kusy ve zmiňované rubrice za super ceny! Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout prvotřídní sortiment. Udělejte radost sami sobě.

Tento designový produkt Závěsná skříňka Mamba, -bílý pololesk od spolehlivé značky FORLIVING s.r.o. můžete získat ještě dnes za super cenu! Ve skvělé akci za 4 831 Kč.