Závěsná vitrína 1D1W

Závěsná vitrína z kolekce Damis je vyrobená z lamina. Vitrína v dezénu dub sonoma má plná dvířka a prosklená dvířka.... více informací »
Závěsná vitrína  1D1W
3 325 Kč
Více informací »
Závěsná vitrína z kolekce Damis je vyrobená z lamina. Vitrína v dezénu dub sonoma má plná dvířka a prosklená dvířka....

Závěsná vitrína z kolekce Damis je vyrobená z lamina. Vitrína v dezénu dub sonoma má plná dvířka a prosklená dvířka. Vnitřní vybavení závěsné vitríny (viz obrázek níže). Nábytek této kolekce se hodí především na zařízení moderních interiérů. Jednoduchý design a elegantní vzhled nábytku podporují ergonomické úchytky. Produkty kolekce Damis svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Hrany závěsné vitríny jsou opatřeny ABS, která má za úkol chránit vitrínu před mechanickým poškozením. Závěsnou vitrínu lze objednat s LED osvětlením (viz varianty produkty). Dodáváno v demontu. Výše uvedená cena je za variantu závěsné vitríny bez LED osvětlení. Závěsná vitrína je součástí kolekce Damis.

Materiál Lamino
Dekor dub sonoma
Tento velmi žádaný produkt lze získat teď tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice vitríny! Nyní si můžete vybrat unikátní zboží ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! U nás najdete další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. vám představuje vysoce kvalitní výrobky Udělejte si radost.

Zlevněný výrobek Závěsná vitrína 1D1W s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. můžete získat právě zde ve výprodejové akci! Nyní lze objednat jen za 3 325 Kč.