Závěsné křeslo AMBROSIA

Pohodlné a elegantní závěsné křeslo AMBROSIA nabízíme v černém provedení. Krásně měkký polštář a bavlněná vazba spolu s... více informací »
Závěsné křeslo AMBROSIA
1 390 Kč
Více informací »
Pohodlné a elegantní závěsné křeslo AMBROSIA nabízíme v černém provedení. Krásně měkký polštář a bavlněná vazba spolu s...

Pohodlné a elegantní závěsné křeslo AMBROSIA nabízíme v černém provedení. Krásně měkký polštář a bavlněná vazba spolu s ozdobnými střapci zajistí pohodlí pro každého. Konstrukce je vyrobena z oceli, polyesteru a bavlny a je velmi stabilní a pružná. Rozměry v rozloženém stavu (ŠxVxH) : cca 80 x 130 x 75 cm Rozměry ve složeném stavu (ŠxVxH): cca 80x80x5 Šířka: 80 Hloubka: 60 Výška: cca 130 Průměr sedáku: cca 60 cm Délka střapců: cca 18cm Zadní popruhy : cca 1,5 x 112 cm Přední popruhy : cca 1,5 x 90 cm Rozměry polštáře (ŠxHxV): cca 80 x 40 x 58 cm

Barva černá
Materiál bavlna/polyester
Unikátní produkt máte možnost najít pohodlně tady na webu v kategorii závěsná křesla. Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této rubriky za výprodejovou cenu. Známá značka FORLIVING s.r.o. nabízí kvalitní zboží. Přesvědčte se sami.

Tento žádaný kus Závěsné křeslo AMBROSIA od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte tady teď právě za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 1 390 Kč.