Závěsný noční stolek LI15 – pravý

Závěsný noční stolek na pravou stranu z kolekce Lionel vyrobený z lamina je v dezénu dub sonoma truflový. Nábytek z kolekce Lionel... více informací »
Závěsný noční stolek  LI15 - pravý
2 595 Kč
Více informací »
Závěsný noční stolek na pravou stranu z kolekce Lionel vyrobený z lamina je v dezénu dub sonoma truflový. Nábytek z kolekce Lionel...

Závěsný noční stolek na pravou stranu z kolekce Lionel vyrobený z lamina je v dezénu dub sonoma truflový. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní vzhled. Produkty této kolekce se hodí do moderního interiéru a lze je použít při zařizování obývacích pokojů, jídelen či ložnic. Snadné otevírání dvířek a zásuvek zajišťují atypické úchytky, které nenarušují jejich vzhled. Noční stolek má zásuvku, která je opatřena kovovými pojezdy. Závěsný noční stolek je v bílém lesku. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 50 cm – hloubka 40,5 cm – výška 71 cm Závěsný noční stolek na pravou stranu je součástí kolekce Lionel.

Barva bílá
Materiál Lamino
Tento výjimečný výrobek Závěsný noční stolek LI15 – získáte v pohodě tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice noční stolky! Nyní můžete získat ostatní produkty z této populární sekce za super ceny.

Výjimečný kus Závěsný noční stolek LI15 - pravý od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat zde teď právě za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 2 595 Kč.