Zelený sedací vak BeanBag Triangle Light Green

Sedací vak Triangle v zeleném provedení doporučujeme nejen do obývacího pokoje, ložnice, ale i dětského či studentského pokoje.... více informací »
Zelený sedací vak BeanBag Triangle Light Green
1 889 Kč
Více informací »
Sedací vak Triangle v zeleném provedení doporučujeme nejen do obývacího pokoje, ložnice, ale i dětského či studentského pokoje....

Sedací vak Triangle v zeleném provedení doporučujeme nejen do obývacího pokoje, ložnice, ale i dětského či studentského pokoje. Svým stylem připomíná tvar hrušky. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: – materiál nylon se speciálním antialergickým povrchem – rozměry délka 140 cm x šířka 100 cm x výška 90 cm – barva light green – náplň polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Materiál Látka
Šířka 110
Tento kvalitní produkt Zelený sedací vak BeanBag Triangle můžete získat jednoduše u nás umístěný v rubrice sedací vaky. Pořiďte si podobné produkty z této oblíbené kategorie za parádní cenu! Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje vynikající sortiment.

Tento žádaný výrobek Zelený sedací vak BeanBag Triangle Light Green originál od značky FORLIVING s.r.o. pořídíte na našich stránkách nyní ve slevě. Nyní pořídíte jen za 1 889 Kč.