Zrcadlo alpaka

Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 40 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí,... více informací »
Zrcadlo alpaka
1 329 Kč
Více informací »
Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 40 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí,...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 40 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 38×48 cm až do 71×151 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-S fazetou

Oblíbený kus Zrcadlo alpaka můžete získat právě nyní tu na webu umístěný v kategorii koupelnová zrcadla! Získejte unikátní produkty ve zmiňované sekci jednoduše online. Máme toho více, prozkoumejte u nás další produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka FORLIVING s.r.o. vám nabízí velmi kvalitní produkty.

Tento skvělý produkt Zrcadlo alpaka od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat na našich stránkách teď opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 1 329 Kč.