Zrcadlo bez fazety v rámu, bronzová láva

Zrcadlo v bronzovém rámu s imitací lávy o šíři 90 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo bez fazety v rámu
1 865 Kč
Více informací »
Zrcadlo v bronzovém rámu s imitací lávy o šíři 90 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo v bronzovém rámu s imitací lávy o šíři 90 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 46×56 cm až do 80×160 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.

Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu
Barva bronzová-Oranžová Tento oblíbený produkt můžete koupit pohodlně na webu v populární sekci koupelnová zrcadla! Připravili jsme pro vás vyjímečné kousky z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce také další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Diskontní výrobek Zrcadlo bez fazety v rámu, bronzová láva pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit zde skutečně výhodně. Cena již od 1 865 Kč.