Zrcadlo EF9

Nástěnné zrcadlo s broušenou hranou bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm nabízíme ve 2 velikostech. Možnost volby rozměrů (šířka x... více informací »
Zrcadlo EF9
Nástěnné zrcadlo s broušenou hranou bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm nabízíme ve 2 velikostech. Možnost volby rozměrů (šířka x...

Nástěnné zrcadlo s broušenou hranou bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm nabízíme ve 2 velikostech. Možnost volby rozměrů (šířka x výška): od 60×50 cm až do 70×60 cm. Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.

Typ zrcadla Kruhové
Tento diskontní výrobek Zrcadlo EF9 dostanete bezstarostně tady a teď na našem webu zařazený v sekci koupelnová zrcadla. Podívejte se na vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává vynikající výrobky.

Tento designový produkt Zrcadlo EF9 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Teď v akci 820 Kč.