Zrcadlo – imitace fresky

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 85 mm. Rám zrcadel je vyvinut... více informací »
Zrcadlo - imitace fresky
5 243 Kč
Více informací »
Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 85 mm. Rám zrcadel je vyvinut...

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 85 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 56x116cm až do 116×176 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadlo lze ve všech rozměrech uchytit jak svisle, tak i vodorovně. Dodáváme s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel nedodáváme bez úchytů pro zavěšení. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Barva hnědá-zlatá-Žlutá
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-S fazetou-V rámu Velmi žádaný produkt Zrcadlo – imitace fresky máte možnost pořídit mimo jiné na stránkách v populární rubrice koupelnová zrcadla! Nyní koupíte parádní produkty z naší rubriky za báječnou cenu. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní zboží. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný produkt Zrcadlo - imitace fresky od značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat tady nyní za výprodejovou cenu! Nyní lze objednat jen za 5 243 Kč.