Zrcadlo javor

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v... více informací »
Zrcadlo javor
1 662 Kč
Více informací »
Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 40 mm. Lze objednat ve více rozměrech od 37×47 cm až do 70×150 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu.

Barva béžová
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu
Tento levný produkt Zrcadlo javor lze zakoupit právě teď tu na stránkách v rubrice koupelnová zrcadla. Vyberte si skvělé výrobky ze zmíněné rubriky v akci! Přední výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí špičkové produkty. Udělejte si radost!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Zrcadlo javor pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zde teď skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 1 662 Kč.