Zrcadlo s fazetou v rámu, římské zlato

Zrcadlo ve zlatém rámu o šíři 88 mm. Zrcadlo s fazetou z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
1 645 Kč
Více informací »
Zrcadlo ve zlatém rámu o šíři 88 mm. Zrcadlo s fazetou z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného...

Zrcadlo ve zlatém rámu o šíři 88 mm. Zrcadlo s fazetou z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 46×56 cm až do 116×176 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou
Barva zlatá-ŽlutáŽádaný produkt Zrcadlo s fazetou v máte možnost dostat již dnes na webu v oblíbené kategorii koupelnová zrcadla! Podívejte se na oblíbené produkty ze zmíněné kategorie za rozumné peníze! Tato značka FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout velmi kvalitní zboží

Levný výrobek Zrcadlo s fazetou v rámu, římské zlato s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte právě zde levně. Nabídka již od 1 645 Kč.