Zrcadlo s fazetou v rámu, stříbrný ornament

Zrcadlo s fazetou v rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
2 022 Kč
Více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo s fazetou v rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 50×60 cm až do 120×180 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou
Barva stříbrná-ŠedáTento kvalitní produkt Zrcadlo s fazetou v lze pořídit mimo jiné tu na našich stránkách umístěný v kategorii koupelnová zrcadla. Nyní pořídíte podobné produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce vysoce kvalitní zboží

Výjimečný a žádaný kus Zrcadlo s fazetou v rámu, stříbrný ornament od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách nyní levně! Nyní za akční cenu 2 022 Kč.