Zrcadlo – stříbrný akvadukt

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 90 mm. Rám zrcadel je vyvinut... více informací »
Zrcadlo - stříbrný akvadukt
1 692 Kč
Více informací »
Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 90 mm. Rám zrcadel je vyvinut...

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 90 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 47×57 cm až do 117×177 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Barva stříbrná-Šedá
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-S fazetou-V rámu
Kvalitní a velmi žádaný produkt Zrcadlo – stříbrný akvadukt je k získání ještě tady na stránkách v sekci koupelnová zrcadla. Nyní pořídíte unikátní produkty z této známé rubriky za outletovou cenu! V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží.

Tento akční výrobek Zrcadlo - stříbrný akvadukt od značky FORLIVING s.r.o. seženete zde teď právě skutečně levně. Nabídky od 1 692 Kč.