Zrcadlo , světlý

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera... více informací »
Zrcadlo
2 550 Kč
Více informací »
Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera...

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera je vhodná pro všechny, kteří touží po té nejvyšší kvalitě. Nástěnné zrcadlo má rám vyrobený z lamina s ABS hranami v barevném provedení dřeva jasan světlý. Skvěle jej umístíte nejen v obývacím pokoji. Použitý materiál rámu je o síle 16 mm. Zrcadlo je k dispozici také v dalších barevných provedeních rámu. Dodáváme v demontu. Provedení: jasan světlý lamino / ABS hrany Rozměry: šířka 120 cm výška 80 cm tloušťka lamina16 mm Podívejte se také na další nábytek z této kolekce Cristalera – viz související produkty níže.

Materiál Lamino
Dekor jasan
Výjimečný a žádaný kousek Zrcadlo , světlý můžete najít rovněž tady na našich stránkách zařazený v rubrice koupelnová zrcadla. Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmíněné sekci za skvělou cenu!

Kvalitní a žádaný výrobek Zrcadlo , světlý od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách ve slevě. Nabídka od 2 550 Kč.