Zrcadlo , tmavý

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera... více informací »
Zrcadlo
Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera...

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera je vhodná pro všechny, kteří touží po té nejvyšší kvalitě. Nástěnné zrcadlo má rám vyrobený z lamina s ABS hranami v barevném provedení dřeva jasan tmavý. Skvěle jej umístíte nejen v obývacím pokoji. Použitý materiál rámu je o síle 16 mm. Zrcadlo je k dispozici také v dalších barevných provedeních rámu. Dodáváme v demontu. Provedení: jasan tmavý lamino / ABS hrany Rozměry: šířka 120 cm výška 80 cm tloušťka lamina 16 mm Podívejte se také na další nábytek z této kolekce Cristalera – viz související produkty níže.

Materiál Lamino
Dekor jasan
Tento oblíbený produkt Zrcadlo , tmavý je dostupný právě u nás zařazený v kategorii koupelnová zrcadla! Pořiďte si podobné produkty ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny.

Tento kvalitní produkt Zrcadlo , tmavý od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte nyní skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 2 550 Kč.