Zrcadlo v rámu, stříbrný déšť 70 mm

Zrcadlo v rámu bez fazety s imitací stříbrného deště z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného... více informací »
Zrcadlo v rámu
2 615 Kč
Více informací »
Zrcadlo v rámu bez fazety s imitací stříbrného deště z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného...

Zrcadlo v rámu bez fazety s imitací stříbrného deště z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace. Síla zrcadla 4 mm. Šíře rámu 70 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 43×53 cm až do 76×156 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu
Barva šedá Oblíbený výrobek Zrcadlo v rámu, stříbrný déšť máte možnost získat rovnou tady u nás v populární kategorii koupelnová zrcadla. Najděte si zcela nové produkty ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu! Významná značka FORLIVING s.r.o. představuje vynikající sortiment U nás vám nabízíme více, mrkněte na další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento skvělý výrobek Zrcadlo v rámu, stříbrný déšť 70 mm od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit u nás právě se slevou! Cena od 2 615 Kč.