Botník 2K1S

Botník z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Botník se 2 výklopnými dvířky a zásuvkou nabízíme v moderním dezénu... více informací »
Botník  2K1S
2 347 Kč
Více informací »
Botník z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Botník se 2 výklopnými dvířky a zásuvkou nabízíme v moderním dezénu...

Botník z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Botník se 2 výklopnými dvířky a zásuvkou nabízíme v moderním dezénu dub san remo. Hrany lamina chrání ABS o síle 0,5mm. Pojezdy zásuvky jsou kovové, úchytky plastové. Doporučujeme zakoupení celé předsíňové sestavy, se kterou ušetříte místo ve vaší malé předsíni, a přesto budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 60 cm – hloubka 35 cm – výška 98,5 cm Kombinujte dle potřeby i s jednotlivými prvky z kolekce Oskar (viz související produkty).

Materiál Lamino
Výška 98,5 Zajímavý výrobek Botník 2K1S máte možnost získat již dnes tady u nás v sekci botníky. Nyní najdete akční produkty z naší rubriky za super cenu!

Kvalitní a levný produkt Botník 2K1S od známé společnosti FORLIVING s.r.o. získáte zrovna opravdu levně. Akční ceny již od 2 347 Kč.