Botník BARI 1D1S

Botník BARI 1D1S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Prostorný botník... více informací »
Botník BARI 1D1S
3 107 Kč
Více informací »
Botník BARI 1D1S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Prostorný botník...

Botník BARI 1D1S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Prostorný botník je ideální pro uložení vašich sezónních bot. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení. Nábytek je opatřen černými kovovými úchyty a černými kovovými nožkami. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce BARI bude skvěle vynikat v předsíni, jídelně či obývacím pokoji. Nábytek je opatřen úchyty a plastovýma nožkama. Kombinace dřeva s černými úchytkami působí elegantně, dodává interiéru jedinečný vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání PCV před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Materiál Lamino
Dekor dub Designový výrobek Botník BARI 1D1S jde pořídit aktuálně na webu v rubrice botníky. Získejte kvalitní výrobky ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu! Známý výrobce FORLIVING s.r.o. má k dispozici špičkové výrobky Vždyť to vidíte sami! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Botník BARI 1D1S s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit tady teď ve slevě. Nabídka již od 3 107 Kč.