Čevan katalog nábytku

Botník Simple 70 cm bílý

Kvalitní produkt Botník Simple 70 cm bílý od výrobce s mnohaletou tradicí Biano lze zakoupit právě teď v nabídce až neuvěřitelně levně. Akční cena 599 Kč.
Botník Simple 70 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
599

Výrobce SONGMICS
Dostupnost Skladem

Měli jste náročný den a těšíte se až přijdete domů, vyzujete boty a sednete si k šálku dobré kávy? Botník Simple bude skvělým řešením, jak zatočit s nepořádkem, ať už se bude nacházet zcela kdekoli!

Praktický botník Simple pojme až 6 párů bot. Tím bude nejen skvělým parťákem při náročném úklidu, ale pomůže vám nastolit řád jak v sezonní, tak i každodenní obuvi. Odolná dvoupatrová konstrukce garantuje stabilitu i při maximálním zatížení. Botník má všestranné využití – můžete jej využít jako stojan na rostliny v obývacím pokoji, organizér na hračky v dětském pokoji, koupelnovou skříňku nebo mini knihovnu v ložnici. Díky použití kvalitního materiálu, bambusu, bude botník velmi pevný a odolný vůči jakémukoli poškození.

Poznámka: V případě potřeby otřete povrch bavlněným hadříkem a dotřete suchým.

Specifikace produktu:

Odolná stabilní konstrukce
Jednoduchý design
Dvoupatrová konstrukce
Kapacita až pro 6 párů bot

Dveře: Otevřené, Materiál: Dřevo, Nosnost: 10 kg, Povrchová úprava: Mat, Typ: Policové, Typ ukotvení: Na nožičkách, Délka: 70 cm, Hloubka: 26 cm, Výška: 33 cm