Dětská postel Happy Fairy

Dětská postýlka vyrobená z lamina v bílé barvě skvěle zapadne do pokojíčku vašich ratolestí! Zaoblené hrany jsou opatřené... více informací »
Dětská postel Happy Fairy
3 461 Kč
Více informací »
Dětská postýlka vyrobená z lamina v bílé barvě skvěle zapadne do pokojíčku vašich ratolestí! Zaoblené hrany jsou opatřené...

Dětská postýlka vyrobená z lamina v bílé barvě skvěle zapadne do pokojíčku vašich ratolestí! Zaoblené hrany jsou opatřené měkčeným PVC a tím se tak minimalizuje riziko zranění. Mají růžovou barvu a tak navodí v pokojíku tu správnou princeznovskou náladu. Čílka jsou navíc ozdobená obrázkem růžové víly, která bude hlídat klidný spánek vaší princezny. Postel dodáváme v demontu včetně roštu a matrace.

Barva bílá-růžová
Materiál LaminoHodně oblíbený kus máte možnost najít bez problémů tu na našich stránkách v populární sekci dětské postýlky! Mrkněte na ostatní kusy ve zmíněné kategorii za super peníze! Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje skvělý sortiment Nakupujte výhoděn u nás! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Dětská postel Happy Fairy pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat zde nyní opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 3 461 Kč.