Kancelářské křeslo OLAF, šedá/černá

Stylové káncelářské křeslo zaujme svým futuristickým designem. Je očalouněno šedou a černou látkou. Ovládá se pomocí TILT... více informací »
Kancelářské křeslo OLAF
3 135 Kč
Více informací »
Stylové káncelářské křeslo zaujme svým futuristickým designem. Je očalouněno šedou a černou látkou. Ovládá se pomocí TILT...

Stylové káncelářské křeslo zaujme svým futuristickým designem. Je očalouněno šedou a černou látkou. Ovládá se pomocí TILT mechanismu, který umožňuje regulaci výšky sedáku pomocí plynového zvedáku. Díky šroubu pod sedákem je možné volné houpání a blokace v poloze vertikální během práce a regulace přítlaku opěrky. Křeslo posytne kvalitní a pohodlné sezení při práci. Dodáváme v demontu.

Barva šedá-černá
Materiál Látka
Tento oblíbený produkt jde sehnat také na našich stránkách zařazený v kategorii kancelářské židle. Nyní pořídíte akční kousky ze zmíněné sekce za super cenu. Nebojte, máme toho více, mrkněte na další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární značka FORLIVING s.r.o. vám představuje skvělý sortiment

Tento oblíbený výrobek Kancelářské křeslo OLAF, šedá/černá od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete na našich stránkách opravdu výhodně! Teď za akční cenu 3 135 Kč.