Vánoční kovový svícen na

Barva bílá
Dostupnost Skladem

Jemný kovový svícen v čistě bílém provedení je vhodný na dvě čajové svíčky. Vkusně doplní vaši vánoční výzdobu a vnese do vašeho domava pohodovou vánoční náladu. Hodí se na poličku i do okna, kdy po setmění a zapálení svíček nádherně vyniknou jeho obrysy.

Neodolatelný produkt naleznete rovnou tu na našich stránkách zařazený v rubrice vánoční svícny! Nyní můžete získat akční produkty ze zmíněné kategorie v akci. Mezi zákazníky oblíbená značka Biano pro své zákazníky dodává prvotřídní produkty. za mimořádně nízkou cenu.

Dřevěný zelený svícen PELSO

Název PELSO
Barva Zelená
Výška 5 cm
Šířka 40 cm
Hloubka 10 cm
Váha 1 kg
Materiál Borové dřevo
Další materiál Syntetický materiál, Sklo
Styl Moderní

Ozdobte si svůj domov tímto stylovým tradičním svícnem. Je vyroben ze dřeva a syntetického materiálu a nevyžaduje pravidelnou údržbu, aby do vašeho domova vnesl zimní a slavnostní atmosféru. Zelené šišky uspořádané na malých dřevěných trámech dodají místnosti boho atmosféru a stříbrné ozdoby umocní vánoční atmosféru.Nabídka obsahje:1x svícen


Povedený produkt Dřevěný zelený svícen PELSO můžete dostat teď tu na našich stránkách v populární rubrice vánoční svícny! Nyní můžete najít skvělé produkty z této kategorie za rozumné peníze.