Komoda Mezo KM-2

Originální a jedinečný design komody propůjčí vašemu interiéru nádech vintage stylu. Komoda skvěle zapadne také jako výrazný... více informací »
Komoda Mezo KM-2
3 030 Kč
Více informací »
Originální a jedinečný design komody propůjčí vašemu interiéru nádech vintage stylu. Komoda skvěle zapadne také jako výrazný...

Originální a jedinečný design komody propůjčí vašemu interiéru nádech vintage stylu. Komoda skvěle zapadne také jako výrazný solitaire do jednoduše zařízených pokojů. Kovové nožky, které se dotýkají podlahy pouze částečně, nejsou jen vzhledově povedeným detailem, ale také splňují praktické požadavky pro snadný úklid pod vaším novým nábytkem. Komoda je vyrobená z lamina a její neotřelý dekor ozdobí vaši domácnost. Šest zásuvek navíc poskytuje dostatek prostoru pro uložení věcí, takže vaše nová komoda nebude jen stylovým doplňkem, ale také praktickou součástí vašeho domova.

Materiál Lamino
Typ komody Šuplíkové Oblíbený produkt jde získat právě teď tu na webu zařazený v kategorii komody! Mrkněte na podobné produkty z naší kategorie za super cenu. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce top zboží.

Oblíbený a kvalitní kus Komoda Mezo KM-2 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete teď opravdu levně! Cena od 3 030 Kč.