Komoda Rea Ottawa UP5

Komoda Rea Ottawa UP5 se 4 zásuvkami a 2 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS... více informací »
Komoda Rea Ottawa UP5
6 166 Kč
Více informací »
Komoda Rea Ottawa UP5 se 4 zásuvkami a 2 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS...

Komoda Rea Ottawa UP5 se 4 zásuvkami a 2 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Dodáváme v demontu. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Typ komody Kombinované
Materiál Lamino Oblíbený a akční produkt Komoda Rea Ottawa UP5 lze sehnat právě nyní tady u nás ve známé sekci komody! Nyní si můžete vybrat další produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. nabízí kvalitní produkty. A to je teprve začátek. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Komoda Rea Ottawa UP5 od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte zde nyní za výhodnou cenu! Nyní lze objednat jen za 6 166 Kč.