Konferenční stolek BARI 1S

Konferenční stolek BARI 1S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Stolek... více informací »
Konferenční stolek BARI 1S
2 525 Kč
Více informací »
Konferenční stolek BARI 1S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Stolek...

Konferenční stolek BARI 1S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Stolek je vybeven 1 šuplíkem, který je ideální pro uložení vašich věcí a cenností. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení. Nábytek je opatřen černými kovovými úchyty a černými kovovými nožkami. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce BARI bude skvěle vynikat v předsíni, jídelně či obývacím pokoji. Nábytek je opatřen úchyty a plastovýma nožkama. Kombinace dřeva s černými úchytkami působí elegantně, dodává interiéru jedinečný vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání PCV před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Materiál Lamino
Dekor dub Hodně žádaný kus Konferenční stolek BARI 1S je k dispozici taky tady na našich stránkách zařazený v sekci konferenční stolky. Pořiďte si zlevněné kousky z naší sekce za internetové ceny.

Levný kus Konferenční stolek BARI 1S od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách ve slevě. Ceny již od 2 525 Kč.