Konferenční stolek Supra 1

Konferenční stolek Supra 1 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude... více informací »
Konferenční stolek Supra 1
2 841 Kč
Více informací »
Konferenční stolek Supra 1 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude...

Konferenční stolek Supra 1 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude skvěle ladit do vašeho nového interiéru. Stolek si můžete vybrat s osvětlením nebo bez osvětlení. Dodáváme v demontu.

Materiál Lamino
Šířka 80
Nový produkt je k sehnání právě zde na webu zařazený v kategorii konferenční stolky. Nyní si můžete vybrat ještě jiné kusy ve zmiňované sekci za parádní cenu. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kus Konferenční stolek Supra 1 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady teď právě skutečně levně. Nyní za akční cenu 2 841 Kč.