Kontejner 3S

Kontejner v designu masivní kolekce Diesel. Kontejner se 3 zásuvkami nabízíme z lamina o síle 32mm (horní deska), o síle 28mm... více informací »
Kontejner  3S
Kontejner v designu masivní kolekce Diesel. Kontejner se 3 zásuvkami nabízíme z lamina o síle 32mm (horní deska), o síle 28mm...

Kontejner v designu masivní kolekce Diesel. Kontejner se 3 zásuvkami nabízíme z lamina o síle 32mm (horní deska), o síle 28mm (korpusy) a 16mm (čela zásuvek a dvířka) v dezénu dub madura / wellington. Hrany lamina chrání ABS, úchyty a pojezdy zásuvek jsou kovové a plnovýsuvné. Kontejner můžete využít i jako noční stolek, plastová kolečka vám zajistí snadnou manipulaci. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 46 cm – hloubka 36,5 cm – výška 57,5 cm Nábytek z kolekce Diesel doporučujeme do studentských pokojů menších rozměrů, zároveň vám však poskytne spoustu úložných prostorů. Kontejner kombinujte nejlépe s dalšími prvky z kolekce Diesel (viz související produkty).

Materiál Lamino
Výška 57,5
Zajímavý kousek Kontejner 3S lze nakoupit prostě tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice kancelářské stoly. Nyní koupíte akční kusy ve zmiňované sekci ve výprodejové akci! To ovšem není všechno, máme toho více! U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Žádaný kus Kontejner 3S od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte právě teď téměř zdarma! Akční ceny od 2 140 Kč.