Křeslo s taburetem Porterie, látka se vzorem rose 18

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný světlou látkou s květinovým vzorem... více informací »
Křeslo s taburetem Porterie
8 590 Kč
Více informací »
Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný světlou látkou s květinovým vzorem...

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek – pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný světlou látkou s květinovým vzorem rose 18 z kolekce Porterie by mohl být tím pravým pro vás. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a lenošení. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat zaslouženého klidu a pohody. Křeslo i taburetku podpírají nožky ze dřeva bílé barvy, které jim propůjčují skvělou stabilitu. Dodáváme v demontu. Provedení: látka se vzorem rose 18 nožky dřevo bílá Rozměry křesla: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Rozměry taburetu: šířka 53 cm hloubka 53 cm výška 42 cm Možnost objednat i v dalších barevných provedeních látky Alova – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Barva bílá
Šířka 86
Tento žádaný produkt můžete nakoupit přímo tady u nás v oblíbené sekci křesla! Máme pro vás unikátní zboží z této známé sekce na pár kliknutí. Přední značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje kvalitní zboží. Přesvědčte se! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento kus Křeslo s taburetem Porterie, látka se vzorem rose 18 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. získáte tady teď skutečně levně! Aktuálně v akci za 8 590 Kč.