Manželská postel s roštem, 160×200, textilní kůže, MIKEL

Dvoulůžková postel Mikel čalouněná černou ekokůží s prošívaným hlavovým čelem, které dodává lůžku moderní vzhled.... více informací »
Manželská postel s roštem
8 350 Kč
Více informací »
Dvoulůžková postel Mikel čalouněná černou ekokůží s prošívaným hlavovým čelem, které dodává lůžku moderní vzhled....

Dvoulůžková postel Mikel čalouněná černou ekokůží s prošívaným hlavovým čelem, které dodává lůžku moderní vzhled. Dřevěné nožky mořené do odstínu wenge skvěle doplňují jednoduchý a elegantní design postele. Postel dodáváme v demontu vč. lamelového roštu. Matrace není součástí postele, ale z naší bohaté nabídky matrací si jistě vyberete tu nejvhodnější variantu právě pro vás. Na lamelový rošt doporučujeme pěnovou matraci, která znásobí váš komfort při spánku. Ložná plocha postele Mikel je 160×200 cm.

Šířka 168.8
Výška 87.5 Oblíbený a kvalitní produkt Manželská postel s roštem, 160×200, textilní kůže, MIKEL lze zakoupit rovněž tady a teď na našem webu v oblíbené sekci postele. Nyní můžete najít akční produkty z této populární sekce za skvělou cenu!

Tento kvalitní a levný produkt Manželská postel s roštem, 160x200, textilní kůže, MIKEL od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat teď opravdu výhodně. Cena od 8 350 Kč.