Policová skříň S1D

Policovou skříň Frida S1D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Šatní skříň má uvnitř 4... více informací »
Policová skříň  S1D
Policovou skříň Frida S1D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Šatní skříň má uvnitř 4...

Policovou skříň Frida S1D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Šatní skříň má uvnitř 4 police pro přehledné uložení oblečení či šanonů. Prohlédněte si i další části systému Frida a vybavte si obývací pokoj podle svých možností. Předností této výrazné kolekce jsou vysoké nohy, které nábytku dodávají lehkost a zároveň vám usnadní úklid. Úchytky a nožky jsou plastové. Skříň vám dodáme v demontu.

Materiál Lamino
Výška 185 Často hledaný kus je k sehnání bez problémů na našem webu ve známé sekci šatní skříně! Nyní můžete získat parádní produkty z této známé kategorie za rozumné peníze!

Velmi oblíbený výrobek Policová skříň S1D značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít nyní za výhodnou cenu. Nabídky již od 4 012 Kč.