Polohovací pohovka OSLO 2S,

Polohovací 2sed OSLO 2S nabízíme v čalounění příjemnou látkou v šedém odstínu. Vychutnejte si dobrou kávu, přečtěte si... více informací »
Polohovací pohovka OSLO 2S
11 359 Kč
Více informací »
Polohovací 2sed OSLO 2S nabízíme v čalounění příjemnou látkou v šedém odstínu. Vychutnejte si dobrou kávu, přečtěte si...

Polohovací 2sed OSLO 2S nabízíme v čalounění příjemnou látkou v šedém odstínu. Vychutnejte si dobrou kávu, přečtěte si oblíbenou knihu, či jen tak pohodlně relaxujte po pracovním dni. Jeho konstrukce je vyrobená z pevného MDF s kovovými prvky. Polohování opěráku a podnožky se ovládá pomocí panelu na vnější straně područek. Maximální nosnost pohovky je 200 kg. Doporučujeme přikoupení relaxačního křesla ve stejném designu (viz související produkty).

Barva šedá
Materiál Látka Výjimečný produkt Polohovací pohovka OSLO 2S, jde nakoupit snadno na našem webu v populární kategorii sedací soupravy. Prozkoumejte vyjímečné produkty z této populární sekce za výborné peníze! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. má velmi kvalitní zboží.

Nejprodávanější produkt Polohovací pohovka OSLO 2S, od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit právě nyní v akci! Nabídky od 11 359 Kč.