Postel s roštem Rea Abra

Dětská postel ABRA s přistýlkou pro občasné přespávání vašich přátel. Postel s bočními čely je vyrobena z kvalitního... více informací »
Postel s roštem Rea Abra
7 442 Kč
Více informací »
Dětská postel ABRA s přistýlkou pro občasné přespávání vašich přátel. Postel s bočními čely je vyrobena z kvalitního...

Dětská postel ABRA s přistýlkou pro občasné přespávání vašich přátel. Postel s bočními čely je vyrobena z kvalitního lamina o síle 25 mm, hrany jsou opatřeny 0,5 mm ABS. Postel dodáváme v demontu vč. smrkového roštu. Matraci si vyberte z naší široké nabídky matrací. Max výška matrace do spodního lůžka je 15cm. Vybíráte dětský pokojíček a máte rádi barevné kombinace? Už nehledejte! S postelí Rea Abra si hravě vytvoříte pokojíček snů! Postačí si vybrat z barevné nabídky čela výsuvné přistýlky (viz varianty produktu). Rozměry: – šířka 95 cm – délka 205 cm – výška 81 cm – výška po horní hranu bočnice 43 cm – ložná plocha 90×200 cm

Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Šířka 95 Hodně žádaný produkt Postel s roštem Rea Abra lze pořídit zrovna tady u nás v oblíbené sekci postele. Nyní pořídíte ostatní produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu! Přední značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává kvalitní sortiment. A tady je důkaz! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další prověřené produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nejprodávanější produkt Postel s roštem Rea Abra originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte u nás teď se slevou! Nabídky od 7 442 Kč.